Pogotowie Duchowe


Witam,
Mam na imię Przemek (31 lat, 4 lata po ślubie) i to co dzieje się w moim życiu w tym roku to jest po prostu tragedia i walka duchowa.

W drugi dzień świąt w grudniu 2016 roku wyjechałem z żoną do Walii z Polski. Z planami zarobienia pieniążków na mieszkanie. Od początku miałem złe przeczucia co do tego miejsca po prostu to jest pogański kraj. Po obejrzeniu w lutym 2017 filmu na Youtube „Nowenna pompejańska uratowała moje małżeństwo – świadectwo Małgorzaty” (tu jest link do filmu – https://www.youtube.com/watch?v=LZRg68C7b6g) uświadomiłem sobie, że wiele furtek na działanie złego ducha otworzyłem w swoim życiu. I po wielu wykładach ks. Piotra Glasa podjąłem decyzję o nawróceniu i postanowiłem, że kupuję różaniec i będę się modlił za całą rodzinę i o nasze małżeństwo bo czułem, że coś je zaatakuje. Powiedziałem o tym żonie w marcu 2017, że mam złe przeczucia, że coś złego nadchodzi. Żona powiedziała abym się nie modlił bo nas rzeczywiście coś zaatakuje.

Jednak różaniec kupiłem w listopadzie 2017 i niestety wpadłem w pułapkę gdyż pomogłem koleżance w pracy bo miała problemy. Przez tą moją pomoc miałem same problemy z żoną ale jak tamta koleżanka odeszła z pracy w grudniu to mi ulżyło. Niestety w tym czasie moja żona zaczęła pisać z innym kolegą z pracy. W drugi dzień świąt 2017 moja żona mówi, że mnie nie kocha. Zakochała się w tamtym koledze z pracy.

Bolało serce ale przytuliłem ją i powiedziałem że przez to przejdziemy.

W styczniu 2018 żona zdradziła mnie ale to co się z nią działo jakby ktoś ją zaczarował. Po prostu tragedia. Wiele cierpienia. Nie wiedziałem jak z tym walczyć, to samo przeżyłem jak ta pani Małgorzata. Modliłem się różańcem i miałem straszne dręczenia podczas modlitwy, także myśli samobójcze. W marcu żona zaczęła się starać naprawić wszystko ale nadal okłamywała mnie i pisała z tamtym. 6 czerwca chciałem odejść bo już nie mogłem wytrzymać kłamstw, błagała mnie na kolanach abym został, że wszystko naprawi.

W październiku minęło jej te zakochanie, okazało się, że on ją ciągle manipulował, że ma obsesje, że to wariat. Jednak pojawił się nowy przyjaciel z pracy który jej pomógł z tego wyjść.

Rozeszliśmy się bo żona teraz pisze z tym innym.

Jestem już po spowiedzi z całego życia, odmawiam Nowennnę pompejańską (42 dzień). Akt zawierzenia się Maryi św. Ludwika de Montfort 27 dzień. Modlitwy wstawienniecze do św. Rity św. Ojca Pio, Jana Pawła II.

Walczę z tym szatanem jak się da.

Proszę o modlitwę o uratowanie i głębokie nawrócenie mojego małżeństwa i łaskę wskrzeszenia miłości. O nawrócenie mojej żony Pauliny.

Pozdrawiam i dziekuję.

Przemysław (2018-12-02)


Proszę o modlitwę w intencji pozytywnego rozwiązania sprawy związanej z niekorzystnie przyznaną rentą. Bóg zapłać!

Alicja (2018-11-25)


Proszę o modlitwę w intencji uleczenia mojej samotności, o łaskę dobrego męża, bym potrafiła przyjąć dobro jakie wyznaczył mi nasz Pan, była kobietą szczęśliwą i spełnioną, otwartą, dzielną, która ufność pokłada w Panu i współpracuje z Jego łaską. Niech mnie Pan błogosławi i strzeże. Niech Pan rozpromieni oblicze swe nade mną, niech mnie obdarzy swą łaską. Niech zwróci ku mnie oblicze swoje i niech mnie obdarzy pokojem.

Patrycja (2018-11-05)


Szczęść Boże, kłania się Marta Palczewska z Koszalina, gorąco proszę o modlitwę w intencji znalezienia nowej pracy w Koszalinie, ponieważ po przepracowaniu 1 roku i 7 miesięcy chcieli dać mi wypowiedzenie i mnie zwolnić, teraz przebywam na zwolnieniu lekarskim. Psychiatra powiedział, że da mi jeszcze miesiąc zwolnienia. Firma zablokowała mi dostęp do poczty służbowej i zatrudniła od poniedziałku nową osobę na moje miejsce.

Przeprowadziłam się do Koszalina do chłopaka po śmierci taty w marcu 2017 r, firma już czekała na mnie z pracą, a teraz chcą mnie zwolnić. Nie chce się przeprowadzać do Szczecina, bo byłabym tam sama, tata nie żyje, mama w Niemczech lub w górach, a siostra za granicą. Dlatego za każdą modlitwę i westchnienie w mojej intencji składam najserdeczniejsze Bóg zapłać.

Marta (2018-09-26)


Za duszę świętej pamięci Czesławy i Piotra, aby Miłosierny Bóg przyjął ich do siebie.

Małgorzata (2018-09-20)


Błagam o modlitwę za moją dziewczynę Martynę i nasze dziecko. Martyna jest ze mną w ciąży 11 tydzień. Jej rodzina bardzo religijna (choć fałszywie religijna) może próbować zabić nasze dziecko, również Martyny rodzina mnie nie lubi, nie akceptuje. Martyna też nie chce tego dziecka, denerwuje się i ciągle żyje w stresie z tego wszystkiego a na dodatek podupadła na zdrowiu psychicznym i niestety chce kontynuować studia od października na 3 roku kierunek pielęgniarstwo. Błagam o gorącą miłość między mną i Martyną, o ślub z nią i o to by dziecko przeżyło, urodziło się zdrowe i o potrzebne łaski dla dziecka i byśmy je z Martyną w miłości wychowali oraz o zdrowie, pokój, dojrzałość i potrzebne łaski dla Martyny i uwolnienie się z rąk rodziny i koleżanek. Ja mam na imię Damian 28 lat, Martyna 21 lat.
Módlcie się też o ochronę i opiekę Bożą nad Martyną i naszym dzieckiem. By żadne przekleństwo nie dotknęło Martyny i naszego dzieciątka nienarodzonego.

Damian (2018-09-10)


Brak mi sił na kolejną walkę, po kolejnym niepowodzeniu życiowym, tyle lat bezskutecznie: brak zdrowia, pracy i męża.

Małgorzata (2018-08-30)


Proszę o pamięć w modlitwie w intencji rychłej rozmowy i pojednania Moniki i Artura, o łaskę dobroci, miłości i szacunku między nami. O szybką sprzedaż samochodu przez Artura, spłatę zobowiązań i szczęśliwą przeprowadzkę.

Monika (2018-08-20)


Jezu Miłosierny błagam Cię o uzdrowienie naszego małżeństwa Marty i Bartosza o miłość męża i jego nawrócenie, uwolnienie naszego małżeństwa przed działaniem złych duchów.

Marta (2018-07-24)


Panie Jezu, Maryjo za wstawiennictwem aniołów, archaniołów, wszystkich świętych proszę o odcięcie zła od nas, przecięcie więzów zła, wyzwolenie mnie i dzieci z grzechu, ze zła, złych duchów, przekleństwa (również dla innych osób z tym związanych i osoby zmarłe zawikłane w to zło), o zdrowie duszy i ciała, o przywrócenie wszystkiego co w nas umarło, a co zło zabrało, zabierz serca kamienne a daj serca podobne do serca Twojego. Dla syna o pamięć, dobre myśli, pełną świadomość, zdrowie kręgosłupa i nogi, o pomyślne zdanie poprawki.

Anna (2018-07-22)


Proszę o modlitwę za Sebastiana, aby dobry Bóg rozbudził w nim zapał do pracy i aby Sebastian odkrył swoje powołanie zawodowe i wreszcie znalazł godną stałą pracę, która przyniesie mu radość oraz satysfakcję zawodową i finansową. Proszę też o modlitwę o przemianę jego serca, mądrość, siłę, odwagę i radość życia.
Maryjo, Matko Boża módl się za nami, Wszyscy Święci módlcie się za nami….

Monika (2018-07-13)


Proszę o pokój, miłość wzajemną i miłosierdzie, dar wzajemnego przebaczenia w najbliższej rodzinie z rodzicami i pozostałym bliskimi oraz dobre relacje, miłość wzajemną i życie w Duchu Świętym każdego człowieka.

Piotr (2018-07-09)


Bardzo proszę o modlitwę o uratowanie mojego małżeństwa z Marzeną które po ludzku już umarło. O uwolnienie mojej żony ze wszelkich zniewoleń w tym ducha zdrady, nienawiści i braku wybaczenia. O pełne nawrócenie mojej żony do Jezusa i dopełnienie przysięgi małżeńskiej. Błagam o to, ponieważ moje życie zamieniło się w piekło. Także proszę o modlitwę o uwolnienie mnie z ogromnych jak dla mnie długów finansowych.

Radosław (2018-07-08)


Szczęść Boże.
Serdecznie proszę o modlitwę w intencji o uzdrowienie z choroby nowotworowej mojej żony Reginy.
Bóg zapłać.

Andrzej (2018-06-21)


Proszę o modlitwę za mnie i Łukasza żeby źli ludzie przestali szkodzić naszej relacji i żeby trzymali się z daleka od Łukasza, oraz o to aby dobry duch w niego wstąpił.

Dominika (2018-06-07)


Błagania o uwolnienie i uzdrowienie Dariusza z grzechu upijania się alkoholem, lenistwa, zaciągania długów, prośba o pracę dla niego, o obronę od złego.

Maria (2018-06-05)


Bardzo proszę o modlitwę w intencji mojej żony Agnieszki, bluźni i drwi z Pana Boga i kościoła, cudzołoży, spotyka się z innym mężczyzną. Chcę się rozwieść i utrudnia bym dziecko prowadził do kościoła i się z nim modlił. Proszę bardzo o modlitwę za naszego syna Jana. Bardzo pokornie proszę o modlitwę.

Wiesław (2018-05-31)


Szczęść Boże bardzo proszę o modlitwę w intencji mojej Mamy Zofii. Ma chorą nogę. Bardzo proszę także o mnie samą, choć to nie wypada abym zdołała spłacić długi. BÓG ZAPŁAĆ.

Grażyna (2018-05-22)


Proszę o modlitwę w Panu Bogu wiadomej intencji, sprawie.
O siłę do przyjęcia wszystkiego co Opatrzność Boża dopuści na mnie.
O naprawienie relacji między mną a moją Mamusią.
O Łaskę Postu o chlebie i wodzie przez trzy dni.
W intencjach mojej Mamusi Teresy.

Paweł (2018-05-21)


O łaskę wiary charyzmatycznej dla Stanisława,o łaskę opamiętania,nawrócenia i przemiany serca dla syna Adama,o ratunek dla rodziny Sabiny zagrożonej rozbiciem,o znalezienie pracy i usamodzielnienie się dla Joanny i Mateusza

Sabina (2017-06-25)


Szczęść Boże. Proszę o modlitwę w intencjach: o uwolnienie od grzechu nieczystości, o siłę do walki z myślami i pokusami do grzechu, o Boże Błogosławieństwo, opiekę Maryi oraz światło i dary Ducha Świętego dla mnie i całej mojej rodziny . Bóg zapłać.

Artur (2017-03-16)


Proszę o modlitwę za rodzinę, chore relacje miedzy dziećmi i matką, brak przebaczenia jakieś działanie złego zniewalające do nienawiści, zaniedbanie sakramentu pokuty, modlitwy pojednania, nawrócenia. Wszyscy są zniewoleni, bezsilni. Brak miłości pokoju w sercach. Święta siostro Faustyno ratuj.

Elżbieta (2017-03-15)


Szczęść Boże. Proszę o modlitwę w intencjach: o uwolnienie od grzechu nieczystości, o siłę do walki z myślami i pokusami do grzechu, o Boże Błogosławieństwo, opiekę Maryi oraz światło i dary Ducha Świętego dla mnie i całej mojej rodziny oraz o pozytywne zaliczenie poprawkowe na studiach w dniu 15.03. Bóg zapłać.

Artur (2017-03-07)


Bardzo proszę o modlitwę za moje oczy i wzrok. Szczęść Boże

Agnieszka O (2017-02-20)


W Imię Jezusa Chrystusa proszę o modlitwę w intencji: o ochronę Rodziny od ataków zła i o Błogosławieństwo nad nią :) Dziękuję

Paweł Z (2016-11-21)


Św. Faustyno zwracam się o Twoje wstawiennictwo do Miłosiernego Serca Jezusowego, aby dał moim rodzicom siłę i zdrowie, a mojej mamie pomógł rozwiązać problemy w jakie popadła. Oddajemy całą naszą rodzinę i wszystkie kłopoty za Twoim wstawiennictwem, w miłosierne ręce Jezusa.

Dorota M (2016-10-31)


Proszę aby moja i Bartka miłość na nowo się odrodziła abyśmy stworzyli szczęśliwy związek i kochającą się rodzinę, aby Bartek zaczął się starać o mnie i pokazał że mu zależy

Kasia (2016-10-28)


Święta s. Faustyno, proszę Cię, wstaw się za mną do Boga abym znalazła pomoc, aby Bóg w swym miłosierdziu uwolnił mnie od szatana, który mnie dręczy, bo nie mam już siły żyć.

Anna (2016-10-15)


Faustynko kochana prosze cię bardzo
– o nawrocenie mojej rodziny
– o ustanie nękań szatańskich,
– abym była zdrowa,
– moje mieszkanie bezpieczne,
– o uzdrowienie mojej modlitwy,
– abym dokończyła pisac to co zaczełam, jezeli jest taka wola Boża.

Halina (2016-08-28)


Za rodzinę o przemianę i nawrócenia .Jezu Ufam Tobie

Bożena (2016-08-25)


Błagam Wszystkich ludzi dobrego serca o modlitwę wstawienniczą a Jezusa i Maryję, Wszystkich Świętych , Aniołów i Archaniołów o łaskę uwolnienia od przywiązania do alkoholu mojego męża . Bardzo bym chciała aby do nas – swojej Rodziny duchowo powrócił.

Joanna (2016-08-17)


Dzień dobry,

dziś rano przeglądając internet natrafiłam na artykuł w WP o 2 letniej Biance, u której wykryto retinoblastomę – siatkówczaka. Link do artykułu poniżej:

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1329,title,To-jedyna-szansa-na-uratowanie-oczu-2-letniej-Bianki-Potrzeba-15-mln-zl,wid,18461222,wiadomosc.html?ticaid=11786d&_ticrsn=5

Nie jestem z rodziny tej dziewczynki, ale ten artykuł bardzo mnie poruszył, w związku z czym bardzo proszę o modlitwy w Jej intencji (ja już się za Nią modlę).

Z góry dziękuję i pozdrawiam

Ania (2016-08-11)


Szczęść Boże. Bardzo proszę o szturm modlitewny za mnie i we wszystkich moich intencjach Bogu wiadomych. Bóg zapłać.

Sylwia (2016-07-26)


Swięta Faustyno, błagam wyproś dla mojej córki Moniki uwolnienie od złego ducha i powrotu do szpitala psychiatrycznego. Wstawiaj się za nią do Pana, aby przywrócił jej radość życia.

Maria (2016-01-31)O łaskę uzdrowienia mojego złamanego i krwawiącego serca przez mężczyznę związanego z inną kobietą, a o którym nie mogę przestać myśleć, choć mnie zostawił, bo byłam kolejną, którą się zabawił.O łaskę uzdrowienia mnie z samotności, opuszczenia, odrzucenia, wstydu, a także uzdrowienia zniszczonych emocji, nerwicy, długów, bezrobocia i alkoholizmu.O łaskę dobrego męża dla mnie, bo bardzo pragnę małżeństwa.

Iza (2014-12-29)


O łaskę nawrócenia ateisty Hektora. O uleczenie jego ran serca,z egoizmu, wyrachowania. O łaskę uwolnienia jego od grzesznego związku z rozwódką.

Siostra (2014-12-29)


Siostro Faustyno, błagam wyproś dla mojej córki Barbary uwolnienie od złego ducha. Wstawiaj się za nią do Pana, aby wrócił jej rozum i rozsądek.

Aleksandra (2014-12-05)


Siostro Faustyno, wypraszaj miłosierdzie dla mojej Rodziny.

Maria (2014-05-04)