Pogotowie Duchowe


Proszę o modlitwę w intencji nawrócenia mojego męża, jego powrotu do mnie i do córki, ocalenia naszego małżeństwa i uratowania naszej rodziny, odnowienia naszej miłości. Pozwól nam Jezu zacząć wszystko od nowa abyśmy spojrzeli na siebie ponownie oczami pełnymi miłości.

Marzena (2021-10-05)


Proszę gorąco o modlitwę w intencji uzdrowienia z choroby psychicznej i wszelkie potrzebne łaski dla naszej rodziny. Bóg zapłać.

Renata (2021-10-05)


Bardzo proszę o wsparcie modlitewne w intencji nawrócenia, uwolnienia od złego i uzdrowienia mojego męża oraz o powrót do rodziny i przemianę serca oraz szczere realizowanie przysięgi małżeńskiej.

Jolanta (2021-10-02)


Proszę o modlitwę w intencji nawrócenia mojego męża Darka, o uratowanie naszego małżeństwa i wzbudzenia w naszych sercach na nowo wzajemnej miłości. Proszę o wsparcie modlitewne. Bóg zapłać.

Marlena (2021-09-24)


Św. Faustyno proszę upraszaj u Jezusa łaskę nawrócenia dla męża Grzegorza, przemianę serca i przemianę myślenia, porzucenia decyzji o odejściu i separacji, niech dobry Bóg dotknie Jego serca i da zrozumieć zło które chce wyrządzić. Proszę wypraszaj łaskę miłości w naszym małżeństwie. Niech wola Boża wypełni się w naszym małżeństwie.

Paulina (2021-08-21)


Szczęść Boże. Jeśli jest taka wola Boża, proszę o dostanie kredytu mieszkaniowego i pożyczki na remont mieszkania, aby polepszyć życie moim dzieciom i mężowi. Bóg zapłać.

Anna (2021-07-05)


Proszę o łaskę i dar małżeństwa i macierzyństwa u boku Tomasza. Proszę Cię Miłosierny Panie, aby nasze drogi z Tomaszem ponownie się połączyły, proszę Cię abyś nam pobłogosławił. Abyśmy mogli stać się rodziną. Okaż nam Panie swoje miłosierdzie.

Aleksandra (2021-06-26)


Najdroższy Jezu, kocham Cię z całych sił, dziękuję za wszystkie otrzymane łaski i okaż mi Swoje Miłosierdzie i rozwiąż moją sytuację abym mogła być szczęśliwa z osobą którą kocham. Pomóż mi znaleźć dobrą pracę. O uzdrowienie Pawła i Renaty z choroby nowotworowej i zdrowie dla Maćka oraz nawrócenie Pawła.

Marta (2021-06-25)


Święta siostro Faustyno, Ty wiesz.

Grzegorz (2021-05-31)


Proszę o modlitwę za mojego tatę Stanisława Niedźwieckiego o uzdrowienie go z infekcji dróg oddechowych… z duszącego kaszlu.

Edyta (2021-05-29)


O uwolnienie od złego ducha Kamila, Emilii i całej rodziny, o zdrowie fizyczne i duchowe, spokój, pracę i pomyślne zakończenie spraw rodzinnych, o dary Ducha Świętego, o opiekę Matki Najświętszej na każdy dzień naszego życia i po śmierci.

Elżbieta (2021-05-10)


Proszę o modlitwę w intencji Świętej Pamięci Józefa.

Łukasz (2021-04-13)


Święta Faustyno, wyproś mi u Jezusa łaskę zdrowia oraz pomyślne wyniki badań.

Monika (2021-04-08)


Panie Jezu proszę Cię o uzdrowienie dla syna, męża i dla mnie.

Alicja (2021-02-23)


Proszę o uzdrowienie i uwolnienie z dręczeń. Proszę o uzdrowienie i błogosławieństwo dla rodziców i siostry.

Agnieszka (2021-02-23)


O dar regularnego dialogu, pojednania, przebaczenia i wzajemnego otwarcia serc między Natalią i Mikołajem. O usunięcie wszystkich przeszkód i węzłów istniejących między Natalią i Mikołajem. Bóg zapłać.

Natalia (2021-02-22)


Proszę o modlitwę za moje dziecko Maciusia we wszystkim czego mu brak. Bóg zapłać.

Grażyna (2021-02-21)


Proszę Boga Ojca wszechmogącego za wstawiennictwem Św. Faustyny o uzdrowienie dla Nataszy. Amen.

Jan (2021-02-19)


Proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia małego Aleksa Filipowskiego. O to, żeby udało się uzbierać fundusze na operację i aby operacja przebiegła pomyślnie.

Sylwia (2021-02-16)


Siostro Faustyno proszę Cię gorąco błagaj Jezusa Miłosiernego o uzdrowienie mnie z depresji, abym mogła pracować i służyć Jezusowi i rodzinie.

Renata (2021-02-08)


Proszę o dobrą pracę z woli Bożej dla Izy i Basi, o dar mądrości, rozeznania, ufności, radości i pokoju serca oraz ochrony przed złem dla nich i ich bliskich.

Izabela (2020-12-17)


Św. Faustyno, z całego serca Cię proszę o wstawiennictwo do Pana Boga o potężną łaskę nawrócenia mojej rodziny, która od lat nie żyje sakramentami, moich braci Adama i Mirosława. Dzieci Damiana, Mateusza i Martę. Również proszę o łaskę życia wiecznego dla mojego męża Tadeusza.

Joanna (2020-11-29)


Dobry Jezu, proszę Cię o łaskę pracy. Ty wiesz, że nie mam już za co żyć. I o dobrą relację z córką.

Renata (2020-11-12)


O łaskę nawrócenia dla Hazal, dar wewnętrznej przemiany, odwagę i siłę do wyjścia z drogi zła i grzechu, zerwania relacji z niewłaściwym człowiekiem oraz światło Ducha Świętego.

Anna (2020-09-30)


Szczęść Boże.
Proszę o modlitwę za Andrzeja aby ukończył kurs którego ukończenie jest warunkiem pozostania w pracy. Bóg zapłać.

Urszula (2020-09-15)


O łaskę nawrócenia dla Hazal, dar wewnętrznej przemiany, odwagę i siłę do wyjścia z drogi zła i grzechu, zerwania relacji z niewłaściwym człowiekiem oraz światło Ducha Świętego.

Anna (2020-09-14)


Proszę o modlitwę za mojego męża aby ukończył kurs.

Urszula (2020-08-05)


Za wstawiennictwem św. Siostry Faustyny, proszę o uwolnienie mojego męża od duchów nieczystości, miłosierny Boże, rozwiąż węzeł grzesznej relacji.

Justyna (2020-06-24)


O uzdrowienie małżeństwa Moniki i Radka, nawrócenie i przemianę serca męża i jego powrót do rodziny.

Monika (2020-06-15)


Proszę o egzorcyzmy i o modlitwę uwolnienia dla całej mojej rodziny oraz o oddalenie ciemności Szatana i wszystkich innych złych duchów, bo od kilku dni tracimy powoli swój rozum i zdrowy rozsądek, a także straciliśmy wewnętrzny spokój i są kłótnie i niepokój w rodzinie. Bardzo proszę o jak najszybsze modlitwy wstawiennicze w moich intencjach, a także post jednodniowy.
Bóg zapłać.

Rafał (2020-06-10)


Proszę o modlitwę i wsparcie dla mnie i mojej rodziny która doświadcza wzajemnego nie zrozumienia, synowie moi są chorzy psychicznie.

Paweł (2020-05-27)


Św. S. Faustyno proszę Cię w intencji błagalnej o zdrowie oraz o łaskę i miłosierdzie w udaremnieniu zła i nienawiści nękania mnie i rodziny ze strony mężczyzny uzależnionego z manią prześladowczą/kobiety również:/E.S.E.M.K/.
Św. S. Faustyno pomóż nam.

Maria (2020-05-19)


Proszę o modlitwę o Boże Błogosławieństwo w pracy, abym potrafiła pokonać trudności, miała motywację, ochotę i zdolności potrzebne do pomyślnego wykonywania swoich zadań i obowiązków. O rozeznanie swojej drogi życiowej.

Patrycja (2020-05-03)


Proszę o modlitwę w intencji mojego małżeństwa. O ocalenie mojego małżeństwa, wyleczenie męża Łukasza z depresji i obudzenie w nim uczuć szlachetnych, troskę o rodzinę. Jezu Ufam Tobie.

Karolina (2020-04-24)


Św. Faustyno proszę o uzdrowienie synów z jąkania. Proszę o zdrowie dla mnie, by moje problemy hormonalne ustały. Proszę o wiarę, nadzieję, radość z życia, o błogosławieństwo dla naszego małżeństwa, bym już nigdy nie cierpiała, bym potrafiła wybaczyć i zaufać mężowi.

Aleksandra (2020-04-19)


O cud uzdrowienia nienarodzonego dziecka (stwierdzona wada serca oraz podejrzenie zespołu Downa).

Agnieszka (2020-02-28)


Proszę o modlitwę za mnie o zdrowie i oby guz który znajduje się w moim brzuchu był łagodny, o siły dla mnie i rodziny.

Asia (2020-02-24)


Proszę o modlitwę za męża i za siebie jako za grzesznika. Jezu odpuść mi i uchroń męża.

Aniela (2020-01-23)


Szczęść Boże, bardzo proszę o wsparcie modlitewne w intencji pokoju na Bliskim Wschodzie, aby Bóg rozwiązał problemy nienawiści o obdarzył Bożym Miłosierdziem ludzkie serca. Daj proszę Panie łaskę pokoju dla wszystkich tych, którzy zwłaszcza dążą do rozpętania wojny. Matko Boża chroń nas przed skutkami wojny, obdarz nas łaską pokoju.

Katarzyna (2020-01-05)


Święta siostro Faustyno proszę Ciebie o pomoc, żebym dostała tę pracę w sklepie spożywczym Gama i proszę o to, żebym wzięła ślub z Tomkiem i była szczęśliwa. I proszę o to, żeby przestały być pożary w Australii i żeby tym ludziom i zwierzętom ktoś pomógł.

Justyna (2020-01-03)


Proszę o łaskę zaufania Bogu, mocnej wiary, mądrości i sił do przejścia pewnej trudnej sytuacji.

Lucyna (2020-01-03)


O pogodzenie się z mężem Andrzejem i jego nawrócenie. O zgodę i pokój i uratowanie małżeństwa. Bóg zapłać.

Mariola (2019-12-23)


Szczęść Boże. Chciałabym prosić o modlitwę za mnie. Od niedawna choruję na nerwicę lękową, bardzo mi uprzykrza to życie. Cały czas źle się czuję, jakbym miała zemdleć, nie mogę oddychać, cała się w środku trzęsę. Nie chcę już tak żyć, nigdzie nie mogę wyjść. Proszę o modlitwę za mnie o uzdrowienie, żadne leki już nie pomagają, nie wiem co robić, proszę o pomoc. Z Panem Bogiem.

Angelika (2019-12-21)


W intencjach Krzysztofa.

Krzysztof (2019-12-18)


Proszę za moją siostrę Anetę o uwolnienie zazdrości i nienawiści i od mocy złego. O miłość i pokój w rodzinie i akceptację swojej sytuacji i rzeczywistości. O zgodę z Tomaszem.

Agnieszka (2019-12-16)


Proszę o nawrócenie, przemianę serc, uwolnienie od zła, nałogów, chłodu emocjonalnego, smutku, depresji, natręctw; oczyszczenie serc, uzdrowienie duszy, psychiki, ciała, relacji oraz Błogosławieństwo Boże i napełnienie Boża mocą i miłością dla Martyny i jej bliskich. Dziękuję Bogu za wszystkie łaski i wszystkim za modlitwę.

Katarzyna (2019-09-17)


Jezu, proszę Cię, pochyl się nad Kasią i w swoim Miłosierdziu zamknij ją w swoim Sercu, aby tam stała się niewidoczna dla jakiegokolwiek zła, aby tam żadne zło nie miało do niej dostępu, do jej myśli, serca, ducha, psychiki, ciała. Proszę Cię, uwolnij Kasię od stanów lękowych i ataków paniki, agorafobii, natręctw i kłopotów ze snem; ulecz jej wszelkie rany duchowe i psychiczne; wszelkie krzywdzenia i uzdrów Kasię i napełnij Kasię swoim Pokojem i Bezpieczeństwem. Jezu, proszę Cię o wiele, proszę, przyjdź jeszcze dzisiaj ze swoim Miłosierdziem.
Jezu Miłosierny tak Cię bardzo proszę, aby Kasia poczuła się tak bezpiecznie w domu, by nie musiały już więcej przychodzić panie opiekunki i aby Kasia sama o tym powiedziała, by te panie nie przychodziły, bo ich obecność nie jest już jej potrzebna. Proszę Cię też o to, aby domownicy mogli wychodzić swobodnie z mieszkania, bez lęku Kasi i za jej wiedzą i zgodą.

Elżbieta (2019-09-05)


Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus. Jestem osobą chorą psychicznie i nie mam siły do walki z tą chorobą, ona mnie pożera każdego dnia. Proszę o pomoc, modlitwę i wsparcie.

Małgorzata (2019-08-18)


Proszę o modlitwę w intencjach Bogu wiadomych. Bóg zapłać za modlitwę.

Olek (2019-08-02)


Miłosierny Jezu proszę o światło Ducha Św., błogosławieństwo, pokój w sercu i łaskę opanowania stresu w czasie przesłuchania w sądzie.

Agnieszka (2019-07-31)


Proszę o modlitwę o całkowite uzdrowienie mojego synka Maksia i o uwolnienie go od codziennych dolegliwości bólowych. Jezu błagam za wstawiennictwem św. Faustyny aby mój synek był zdrowy i mógł chodzić, żeby już nic nie zagrażało jego życiu i zdrowiu. Miej go w Swojej opiece i ochraniaj od zła. Błagam Panie o uzdrowienie Maksia z chorób układu moczowego, oddechowego, nerwowego i trawiennego. Bóg zapłać.

Barbara (2019-07-28)


O dar Nieba dla śp. Damiana Szulca.

Natalia (2019-07-20)


Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus. Bardzo proszę o modlitwę w intencjach uzdrowienia mnie z choroby psychicznej oraz całkowitego powierzenia mojego życia Jezusowi Chrystusowi, serdeczne Bóg zapłać.

Kalina (2019-07-14)


Proszę o modlitwę w intencji o uzdrowienie i miłość w małżeństwie Marzeny z Krzysztofem. Maryjo proszę wstawiaj się za Nami. Dziękuję.

Marzena (2019-06-23)


Chciałam serdecznie prosić o modlitwę w intencji znalezienia przeze mnie dobrego, mądrego, wrażliwego i wartościowego chłopaka, z którym mogłabym założyć trwałą, szczęśliwą, kochającą się i silną Bogiem rodzinę. Z całego serca proszę o modlitwę, jestem już naprawdę ogromnie zmęczona swoją samotnością. Nigdy jeszcze nie spotykałam się z żadnym chłopakiem (a niestety nie należę do najmłodszych dziewczyn) i powoli zaczynam już tracić nadzieję, że w moim przypadku, w tej kwestii coś jeszcze zmieni się na lepsze. Bóg zapłać za modlitwę.

Monika (2019-06-22)


Proszę o modlitwę błagalną za mojego bratanka Krzysztofa Wójciaka o uwolnienie od złego, o nawrócenie i powrót do Kościoła, o wyrwanie z nałogu alkoholowego, o trzeźwość, o uratowanie jego małżeństwa, aby udał się w niedzielę do Matki Bożej Częstochowskiej na Jasną Górę i zawierzył siebie i swoją rodzinę Matce Bożej Częstochowskiej. Aby skorzystał z sakramentu pokuty i pojednania. Aby całkowicie oddał się Matce Bożej. Prosi Ciocia Bogusia.

Bogumiła (2019-06-20)


Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus. Zwracam się z ogromną prośbą prosząc o modlitwę w mojej intencji o łaskę uzdrowienia z choroby jaką jest nerwica. Choroba zabiera mi radość życia i spokój, a powoduje mnóstwo złości, kłótni i bólu i cierpienia. Błagam najgoręcej o dar spokoju wyciszenia dla mnie i mojego partnera. Błagania również zanoszę za niego, który również cierpi z powodu nawrotu nerwicy. Oboje jesteśmy DDA i dlatego jeszcze mocniej błagamy dobrego Boga o radość, wszelkie potrzebne łaski na każdy dzień, szczęście, radość, spokój, miłość w naszym życiu i abyśmy oboje byli dobrym małżeństwem i rodzicami. Wierzę z całego serca, że Miłosierny Zbawca jedynie jest w stanie Nas uzdrowić. Amen.

Anna (2019-06-18)


Bardzo proszę o modlitwę o uzdrowienie ze schizofrenii. Z Panem Bogiem.

Joanna (2019-06-16)


Boże wysłuchaj mej prośby Tobie wiadomej i proszę o zbawienie dusz czyśćcowych.

Anna (2019-06-16)


Św. Siostro Faustyno opiekuj się moją rodziną. Córkami i ich rodzinami, zachowaj ich a także mojego męża, wnuków, zięciów w zdrowiu i szczęściu. Opiekuj się Madzią, która w poniedziałek idzie do szpitala, i jej dzieciątkiem którego nie widać w macicy, nie dotarło tam. O łaskę Bożą proszę.

Grażyna (2019-06-16)


Św. Siostro Faustyno proszę o uratowanie dziecka które ma trudności z dotarciem do macicy u mamusi, aby mogło się rozwijać i rosnąć pod sercem mamusi przez 9 miesięcy. Św. Michale Archaniele walcz za nas. Proszę wszystkich o modlitwę, mamy mało czasu.

Grażyna (2019-06-14)


Za moją Rodzinę, aby zapanował w niej spokój, zgoda i zrozumienie.

Mariola (2019-06-12)


Bardzo proszę o modlitwę o uwolnienie ze schizofrenii. Dziękuję bardzo. Z Panem Bogiem.

Joanna (2019-06-11)


Proszę o wstawiennictwo Św. Siostro Faustyno w moich problemach życia codziennego i rodziny. Uwolnienie od złych duchów i zdrowie dla nas, rozwiązanie pilnych problemów.

Grażyna (2019-05-18)


Proszę o modlitwę wstawienniczą w mojej intencji o łaskę uzdrowienia i uleczenie mojego dziecka.

Barbara (2019-05-16)


Proszę o wsparcie i zdrowie dla brata, uwolnienie od lęku przed leczeniem raka, chemioterapią i opiekę w szpitalu. Proszę o odwagę do walki i siłę. Proszę o zdrowie dla całej mojej rodziny. Święta Faustyno przerwij moc złego ducha.

Grażyna (2019-05-04)


Proszę o modlitwę w intencjach Bogu wiadomych. Bóg zapłać za modlitwę.

Olek (2019-05-03)


O potrzebne łaski, dary duchowe, dary materialne, wynajmy, powodzenie w pracy i opatrzność. O błogosławieństwa i zdrowie Anny, Andrzeja, dar potomstwa, za dzieci, o zdrowie i łaski. O wyjście z trudnych spraw finansowych.

Anna (2019-04-27)


Św. Faustyno wyrwij mego brata z rąk szatana pijaństwa, dzisiaj szczególnie nie może sobie poradzić, uratuj go, żeby nie podniósł kieliszka do ust. Błagam Cię Św. Faustyno bądź przy nim teraz.

Grażyna (2019-04-24)


Św. Faustyno proszę ułóż moje życie, abym poznała dobrego mężczyznę i o spokój w rodzinie.

Anna (2019-04-23)


Proszę gorliwie o modlitwę, gdyż dręczy mnie depresja.

Nela (2019-04-22)


Błagam o uwolnienie od przekleństw i złych mocy duchów, od życzenia nienawiści, śmierci nam, od chorób nowotworowych dziedzicznych. Proszę o łaskę zdrowia dla nas, szczęście wieczne dla zmarłych z rodziny znajomych oraz dusz czyśćcowych.

Grażyna (2019-04-14)


Proszę o szczęśliwe urodzenie wnuka, o spokój wewnętrzny dla rodziny, uwolnienie rodziny od złych duchów i łaskę zdrowia.

Grażyna (2019-04-13)


Prośba o zgodę, Bożą Miłość i jedność w dobrym dla pracowników szkoły podstawowej w Mietniowie (wieś koło Wieliczki) oraz o odwrócenie się od zła.

Agnieszka (2019-04-10)


Św. Faustyno błagam o łaskę pomyślnej rozprawy sądowej Marcina, dary Ducha Św. dla prawników oraz siłę dla Marcina.

Monika (2019-02-25)


Błagam o modlitwę o uwolnienie Krzysztofa z patologicznego syndromu zbieractwa i zakupoholizmu, serdeczne Bóg zapłać.

Genowefa (2019-02-16)


Proszę o modlitwę o uwolnienie umysłu i uzdrowienie z pokus i bluźnierstwa.

Marek (2019-02-16)


Proszę o modlitwę za mnie o zdrowie, o ulgę w przewlekłym bólu całego kręgosłupa i bioder, a także abym znalazła dobrego męża z którym założę szczęśliwą rodzinę.

Weronika (2019-02-09)


Proszę o modlitwę w intencji uwolnienia mnie od nękania i dręczenia koszmarami sennymi. Jezu ufam Tobie.

Elżbieta (2019-02-04)


Proszę o modlitwę w intencji Macieja o pomyślne zakończenie sprawy sądowej. O dobrego sędziego i adwokata. Bóg zapłać. Jezu ufam Tobie…

Justyna (2019-02-02)


Prośba o modlitwę w moich intencjach za moich bliskich św. p., żyjących i za mnie, za dusze w czyśćcu.

Dagmara (2019-02-02)


Proszę o łaskę uwolnienia mnie i moich najbliższych z problemu, o co Pana Jezusa proszę.

Ala (2019-01-25)


Proszę o modlitwę w intencji znalezienia pracy dla Barbary.

Joanna (2019-01-04)


Szczęść Boże!

Proszę o modlitwę za moich rodziców Teresę i Pawła. O pełne zdrowie dla nich, o Ducha Świętego i Jego 7 darów, znacznie więcej pieniędzy, rozwiązanie ich trudnych problemów; spraw wyjście z kryzysowych, ciężkich sytuacji, dobrych ludzi na drodze, zdjęcie przekleństw i odpędzenie demonów od moich rodziców oraz o potrzebne łaski.

Bóg zapłać!

Damian (2018-12-28)


Prosim aby sa Filipe vratil, aby som nasla pracu, dom, priatelov. Dakujem.

Ivana (2018-12-27)


Witam,
Mam na imię Przemek (31 lat, 4 lata po ślubie) i to co dzieje się w moim życiu w tym roku to jest po prostu tragedia i walka duchowa.

W drugi dzień świąt w grudniu 2016 roku wyjechałem z żoną do Walii z Polski. Z planami zarobienia pieniążków na mieszkanie. Od początku miałem złe przeczucia co do tego miejsca po prostu to jest pogański kraj. Po obejrzeniu w lutym 2017 filmu na Youtube „Nowenna pompejańska uratowała moje małżeństwo – świadectwo Małgorzaty” (tu jest link do filmu – https://www.youtube.com/watch?v=LZRg68C7b6g) uświadomiłem sobie, że wiele furtek na działanie złego ducha otworzyłem w swoim życiu. I po wielu wykładach ks. Piotra Glasa podjąłem decyzję o nawróceniu i postanowiłem, że kupuję różaniec i będę się modlił za całą rodzinę i o nasze małżeństwo bo czułem, że coś je zaatakuje. Powiedziałem o tym żonie w marcu 2017, że mam złe przeczucia, że coś złego nadchodzi. Żona powiedziała abym się nie modlił bo nas rzeczywiście coś zaatakuje.

Jednak różaniec kupiłem w listopadzie 2017 i niestety wpadłem w pułapkę gdyż pomogłem koleżance w pracy bo miała problemy. Przez tą moją pomoc miałem same problemy z żoną ale jak tamta koleżanka odeszła z pracy w grudniu to mi ulżyło. Niestety w tym czasie moja żona zaczęła pisać z innym kolegą z pracy. W drugi dzień świąt 2017 moja żona mówi, że mnie nie kocha. Zakochała się w tamtym koledze z pracy.

Bolało serce ale przytuliłem ją i powiedziałem że przez to przejdziemy.

W styczniu 2018 żona zdradziła mnie ale to co się z nią działo jakby ktoś ją zaczarował. Po prostu tragedia. Wiele cierpienia. Nie wiedziałem jak z tym walczyć, to samo przeżyłem jak ta pani Małgorzata. Modliłem się różańcem i miałem straszne dręczenia podczas modlitwy, także myśli samobójcze. W marcu żona zaczęła się starać naprawić wszystko ale nadal okłamywała mnie i pisała z tamtym. 6 czerwca chciałem odejść bo już nie mogłem wytrzymać kłamstw, błagała mnie na kolanach abym został, że wszystko naprawi.

W październiku minęło jej te zakochanie, okazało się, że on ją ciągle manipulował, że ma obsesje, że to wariat. Jednak pojawił się nowy przyjaciel z pracy który jej pomógł z tego wyjść.

Rozeszliśmy się bo żona teraz pisze z tym innym.

Jestem już po spowiedzi z całego życia, odmawiam Nowennnę pompejańską (42 dzień). Akt zawierzenia się Maryi św. Ludwika de Montfort 27 dzień. Modlitwy wstawienniecze do św. Rity św. Ojca Pio, Jana Pawła II.

Walczę z tym szatanem jak się da.

Proszę o modlitwę o uratowanie i głębokie nawrócenie mojego małżeństwa i łaskę wskrzeszenia miłości. O nawrócenie mojej żony Pauliny.

Pozdrawiam i dziekuję.

Przemysław (2018-12-02)


Proszę o modlitwę w intencji pozytywnego rozwiązania sprawy związanej z niekorzystnie przyznaną rentą. Bóg zapłać!

Alicja (2018-11-25)


Proszę o modlitwę w intencji uleczenia mojej samotności, o łaskę dobrego męża, bym potrafiła przyjąć dobro jakie wyznaczył mi nasz Pan, była kobietą szczęśliwą i spełnioną, otwartą, dzielną, która ufność pokłada w Panu i współpracuje z Jego łaską. Niech mnie Pan błogosławi i strzeże. Niech Pan rozpromieni oblicze swe nade mną, niech mnie obdarzy swą łaską. Niech zwróci ku mnie oblicze swoje i niech mnie obdarzy pokojem.

Patrycja (2018-11-05)


Szczęść Boże, kłania się Marta Palczewska z Koszalina, gorąco proszę o modlitwę w intencji znalezienia nowej pracy w Koszalinie, ponieważ po przepracowaniu 1 roku i 7 miesięcy chcieli dać mi wypowiedzenie i mnie zwolnić, teraz przebywam na zwolnieniu lekarskim. Psychiatra powiedział, że da mi jeszcze miesiąc zwolnienia. Firma zablokowała mi dostęp do poczty służbowej i zatrudniła od poniedziałku nową osobę na moje miejsce.

Przeprowadziłam się do Koszalina do chłopaka po śmierci taty w marcu 2017 r, firma już czekała na mnie z pracą, a teraz chcą mnie zwolnić. Nie chce się przeprowadzać do Szczecina, bo byłabym tam sama, tata nie żyje, mama w Niemczech lub w górach, a siostra za granicą. Dlatego za każdą modlitwę i westchnienie w mojej intencji składam najserdeczniejsze Bóg zapłać.

Marta (2018-09-26)


Za duszę świętej pamięci Czesławy i Piotra, aby Miłosierny Bóg przyjął ich do siebie.

Małgorzata (2018-09-20)


Błagam o modlitwę za moją dziewczynę Martynę i nasze dziecko. Martyna jest ze mną w ciąży 11 tydzień. Jej rodzina bardzo religijna (choć fałszywie religijna) może próbować zabić nasze dziecko, również Martyny rodzina mnie nie lubi, nie akceptuje. Martyna też nie chce tego dziecka, denerwuje się i ciągle żyje w stresie z tego wszystkiego a na dodatek podupadła na zdrowiu psychicznym i niestety chce kontynuować studia od października na 3 roku kierunek pielęgniarstwo. Błagam o gorącą miłość między mną i Martyną, o ślub z nią i o to by dziecko przeżyło, urodziło się zdrowe i o potrzebne łaski dla dziecka i byśmy je z Martyną w miłości wychowali oraz o zdrowie, pokój, dojrzałość i potrzebne łaski dla Martyny i uwolnienie się z rąk rodziny i koleżanek. Ja mam na imię Damian 28 lat, Martyna 21 lat.
Módlcie się też o ochronę i opiekę Bożą nad Martyną i naszym dzieckiem. By żadne przekleństwo nie dotknęło Martyny i naszego dzieciątka nienarodzonego.

Damian (2018-09-10)


Brak mi sił na kolejną walkę, po kolejnym niepowodzeniu życiowym, tyle lat bezskutecznie: brak zdrowia, pracy i męża.

Małgorzata (2018-08-30)


Proszę o pamięć w modlitwie w intencji rychłej rozmowy i pojednania Moniki i Artura, o łaskę dobroci, miłości i szacunku między nami. O szybką sprzedaż samochodu przez Artura, spłatę zobowiązań i szczęśliwą przeprowadzkę.

Monika (2018-08-20)


Jezu Miłosierny błagam Cię o uzdrowienie naszego małżeństwa Marty i Bartosza o miłość męża i jego nawrócenie, uwolnienie naszego małżeństwa przed działaniem złych duchów.

Marta (2018-07-24)


Panie Jezu, Maryjo za wstawiennictwem aniołów, archaniołów, wszystkich świętych proszę o odcięcie zła od nas, przecięcie więzów zła, wyzwolenie mnie i dzieci z grzechu, ze zła, złych duchów, przekleństwa (również dla innych osób z tym związanych i osoby zmarłe zawikłane w to zło), o zdrowie duszy i ciała, o przywrócenie wszystkiego co w nas umarło, a co zło zabrało, zabierz serca kamienne a daj serca podobne do serca Twojego. Dla syna o pamięć, dobre myśli, pełną świadomość, zdrowie kręgosłupa i nogi, o pomyślne zdanie poprawki.

Anna (2018-07-22)


Proszę o modlitwę za Sebastiana, aby dobry Bóg rozbudził w nim zapał do pracy i aby Sebastian odkrył swoje powołanie zawodowe i wreszcie znalazł godną stałą pracę, która przyniesie mu radość oraz satysfakcję zawodową i finansową. Proszę też o modlitwę o przemianę jego serca, mądrość, siłę, odwagę i radość życia.
Maryjo, Matko Boża módl się za nami, Wszyscy Święci módlcie się za nami….

Monika (2018-07-13)


Proszę o pokój, miłość wzajemną i miłosierdzie, dar wzajemnego przebaczenia w najbliższej rodzinie z rodzicami i pozostałym bliskimi oraz dobre relacje, miłość wzajemną i życie w Duchu Świętym każdego człowieka.

Piotr (2018-07-09)


Bardzo proszę o modlitwę o uratowanie mojego małżeństwa z Marzeną które po ludzku już umarło. O uwolnienie mojej żony ze wszelkich zniewoleń w tym ducha zdrady, nienawiści i braku wybaczenia. O pełne nawrócenie mojej żony do Jezusa i dopełnienie przysięgi małżeńskiej. Błagam o to, ponieważ moje życie zamieniło się w piekło. Także proszę o modlitwę o uwolnienie mnie z ogromnych jak dla mnie długów finansowych.

Radosław (2018-07-08)


Szczęść Boże.
Serdecznie proszę o modlitwę w intencji o uzdrowienie z choroby nowotworowej mojej żony Reginy.
Bóg zapłać.

Andrzej (2018-06-21)


Proszę o modlitwę za mnie i Łukasza żeby źli ludzie przestali szkodzić naszej relacji i żeby trzymali się z daleka od Łukasza, oraz o to aby dobry duch w niego wstąpił.

Dominika (2018-06-07)


Błagania o uwolnienie i uzdrowienie Dariusza z grzechu upijania się alkoholem, lenistwa, zaciągania długów, prośba o pracę dla niego, o obronę od złego.

Maria (2018-06-05)


Bardzo proszę o modlitwę w intencji mojej żony Agnieszki, bluźni i drwi z Pana Boga i kościoła, cudzołoży, spotyka się z innym mężczyzną. Chcę się rozwieść i utrudnia bym dziecko prowadził do kościoła i się z nim modlił. Proszę bardzo o modlitwę za naszego syna Jana. Bardzo pokornie proszę o modlitwę.

Wiesław (2018-05-31)


Szczęść Boże bardzo proszę o modlitwę w intencji mojej Mamy Zofii. Ma chorą nogę. Bardzo proszę także o mnie samą, choć to nie wypada abym zdołała spłacić długi. BÓG ZAPŁAĆ.

Grażyna (2018-05-22)


Proszę o modlitwę w Panu Bogu wiadomej intencji, sprawie.
O siłę do przyjęcia wszystkiego co Opatrzność Boża dopuści na mnie.
O naprawienie relacji między mną a moją Mamusią.
O Łaskę Postu o chlebie i wodzie przez trzy dni.
W intencjach mojej Mamusi Teresy.

Paweł (2018-05-21)


O łaskę wiary charyzmatycznej dla Stanisława,o łaskę opamiętania,nawrócenia i przemiany serca dla syna Adama,o ratunek dla rodziny Sabiny zagrożonej rozbiciem,o znalezienie pracy i usamodzielnienie się dla Joanny i Mateusza

Sabina (2017-06-25)


Szczęść Boże. Proszę o modlitwę w intencjach: o uwolnienie od grzechu nieczystości, o siłę do walki z myślami i pokusami do grzechu, o Boże Błogosławieństwo, opiekę Maryi oraz światło i dary Ducha Świętego dla mnie i całej mojej rodziny . Bóg zapłać.

Artur (2017-03-16)


Proszę o modlitwę za rodzinę, chore relacje miedzy dziećmi i matką, brak przebaczenia jakieś działanie złego zniewalające do nienawiści, zaniedbanie sakramentu pokuty, modlitwy pojednania, nawrócenia. Wszyscy są zniewoleni, bezsilni. Brak miłości pokoju w sercach. Święta siostro Faustyno ratuj.

Elżbieta (2017-03-15)


Szczęść Boże. Proszę o modlitwę w intencjach: o uwolnienie od grzechu nieczystości, o siłę do walki z myślami i pokusami do grzechu, o Boże Błogosławieństwo, opiekę Maryi oraz światło i dary Ducha Świętego dla mnie i całej mojej rodziny oraz o pozytywne zaliczenie poprawkowe na studiach w dniu 15.03. Bóg zapłać.

Artur (2017-03-07)


Bardzo proszę o modlitwę za moje oczy i wzrok. Szczęść Boże

Agnieszka O (2017-02-20)


W Imię Jezusa Chrystusa proszę o modlitwę w intencji: o ochronę Rodziny od ataków zła i o Błogosławieństwo nad nią :) Dziękuję

Paweł Z (2016-11-21)


Św. Faustyno zwracam się o Twoje wstawiennictwo do Miłosiernego Serca Jezusowego, aby dał moim rodzicom siłę i zdrowie, a mojej mamie pomógł rozwiązać problemy w jakie popadła. Oddajemy całą naszą rodzinę i wszystkie kłopoty za Twoim wstawiennictwem, w miłosierne ręce Jezusa.

Dorota M (2016-10-31)


Proszę aby moja i Bartka miłość na nowo się odrodziła abyśmy stworzyli szczęśliwy związek i kochającą się rodzinę, aby Bartek zaczął się starać o mnie i pokazał że mu zależy

Kasia (2016-10-28)


Święta s. Faustyno, proszę Cię, wstaw się za mną do Boga abym znalazła pomoc, aby Bóg w swym miłosierdziu uwolnił mnie od szatana, który mnie dręczy, bo nie mam już siły żyć.

Anna (2016-10-15)


Faustynko kochana prosze cię bardzo
– o nawrocenie mojej rodziny
– o ustanie nękań szatańskich,
– abym była zdrowa,
– moje mieszkanie bezpieczne,
– o uzdrowienie mojej modlitwy,
– abym dokończyła pisac to co zaczełam, jezeli jest taka wola Boża.

Halina (2016-08-28)


Za rodzinę o przemianę i nawrócenia .Jezu Ufam Tobie

Bożena (2016-08-25)


Błagam Wszystkich ludzi dobrego serca o modlitwę wstawienniczą a Jezusa i Maryję, Wszystkich Świętych , Aniołów i Archaniołów o łaskę uwolnienia od przywiązania do alkoholu mojego męża . Bardzo bym chciała aby do nas – swojej Rodziny duchowo powrócił.

Joanna (2016-08-17)


Dzień dobry,

dziś rano przeglądając internet natrafiłam na artykuł w WP o 2 letniej Biance, u której wykryto retinoblastomę – siatkówczaka. Link do artykułu poniżej:

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1329,title,To-jedyna-szansa-na-uratowanie-oczu-2-letniej-Bianki-Potrzeba-15-mln-zl,wid,18461222,wiadomosc.html?ticaid=11786d&_ticrsn=5

Nie jestem z rodziny tej dziewczynki, ale ten artykuł bardzo mnie poruszył, w związku z czym bardzo proszę o modlitwy w Jej intencji (ja już się za Nią modlę).

Z góry dziękuję i pozdrawiam

Ania (2016-08-11)


Szczęść Boże. Bardzo proszę o szturm modlitewny za mnie i we wszystkich moich intencjach Bogu wiadomych. Bóg zapłać.

Sylwia (2016-07-26)


Swięta Faustyno, błagam wyproś dla mojej córki Moniki uwolnienie od złego ducha i powrotu do szpitala psychiatrycznego. Wstawiaj się za nią do Pana, aby przywrócił jej radość życia.

Maria (2016-01-31)O łaskę uzdrowienia mojego złamanego i krwawiącego serca przez mężczyznę związanego z inną kobietą, a o którym nie mogę przestać myśleć, choć mnie zostawił, bo byłam kolejną, którą się zabawił.O łaskę uzdrowienia mnie z samotności, opuszczenia, odrzucenia, wstydu, a także uzdrowienia zniszczonych emocji, nerwicy, długów, bezrobocia i alkoholizmu.O łaskę dobrego męża dla mnie, bo bardzo pragnę małżeństwa.

Iza (2014-12-29)


O łaskę nawrócenia ateisty Hektora. O uleczenie jego ran serca,z egoizmu, wyrachowania. O łaskę uwolnienia jego od grzesznego związku z rozwódką.

Siostra (2014-12-29)


Siostro Faustyno, błagam wyproś dla mojej córki Barbary uwolnienie od złego ducha. Wstawiaj się za nią do Pana, aby wrócił jej rozum i rozsądek.

Aleksandra (2014-12-05)


Siostro Faustyno, wypraszaj miłosierdzie dla mojej Rodziny.

Maria (2014-05-04)