Kalendarium Misji św. Faustyny


Cykliczne wydarzenia

 • Pierwsze piątki miesiąca (2015\2016: wrzesień, październik, listopad, grudzień, styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj) – Czuwania Przebłagalne za Ojczyznę. W latach 2015\2016 odbywają się na Warszawskich Siekierkach w Sanktuarium Matki Bożej. Rozpoczęcie o godz. 21:00 Apelem Jasnogórskim. W programie: katecheza o kulcie Serca Pana Jezusa, Droga Krzyżowa, Modlitwy przebłagalne, Różaniec, Adoracja Najświętszego Sakramentu. Msza św. o godz. 24:00 – Pasterka Maryjna o Niepokalanym Sercu Maryi.
 • Każdego 22-go dnia miesiąca – Msza św. z modlitwą za chorych – kaplica szpitala na ul. Banacha w W-Wie g. 19:00.
 • każdą trzecią sobotę miesiąca odbywa się Piesza Pielgrzymka „O zwycięstwo Maryi w naszej Ojczyźnie”. Rozpoczęcie godz. 7:00 Msza św. w kaplicy św. Jana Pawła II w Radzyminie. Zakończenie Msza św. ok. godz. 16:00 w kaplicy w Ossowie. Trasa pielgrzymki przebiega szlakiem walk Wojska Polskiego z 1920 r. i nawiedza miejsca tzw. Cudu nad Wisłą. W godzinie miłosierdzia 15:00 pątnicy modlą się przy krzyżu upamiętniającym męczeństwo ks. Ignacego Skorupki.

2016

 •  

Niech św. Faustyna opiekuje się waszymi rodzinami!

Liczymy na współpracę z wami w dziele Miłosierdzia Bożego.

Z modlitwą i błogosławieństwem +

Ks. Michał Dłutowski
Ks. Mariusz Bernyś


 

Minione wydarzenia

2015

 • 6 – 12 czerwca – Piesza Pielgrzymka Zawierzenia Bożemu Miłosierdziu. Trasa pątnicza przebiega od sanktuarium Matki Bożej na Jasnej Górze przez szlak Orlich Gniazd do bazyliki Bożego Miłosierdzia w Krakowie- Łagiewnikach. Główne hasło: „Przekazujmy iskrę Bożego Miłosierdzia”. Pielgrzymka odbywa się w czasie oktawy Bożego Ciała i kończy w uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Jest doświadczeniem piękna polskiej ziemi i kultury oraz wszechmocy Bożego Miłosierdzia.
 • 22 – 25 sierpnia – Rowerowa pielgrzymka do domu urodzin św. Faustyny w Głogowcu. Trasa pątnicza przebiega przez liczne Maryjne sanktuaria Mazowsza. Główne hasło to: „Miłosierdzie Boże – ratunkiem naszych Rodzin”. Przybywamy do tego miejsca, aby podziękować za orędzie Bożego Miłosierdzia przekazane za pośrednictwem św. Faustyny, prosić o przebaczenie naszych grzechów i o pomoc w tak licznych problemach naszych rodzin. Pielgrzymka wyrusza z wielu miejsc: Warszawy, Grójca, Łodzi.
 • 10 października – Dzień skupienia Domowych Ognisk Miłosierdzia (Skarżysko Kamienna)
 • 12 grudnia podejmujemy pielgrzymkę do sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Krakowie Łagiewnikach na rozpoczęcie Roku Miłosierdzia. Msza św. o godz. 11:00 w Bazylice. Będzie to czas szczególnego zanurzenia się w miłosierdziu Bożym, swego rodzaju dzień skupienia w tak ważnym światowym sanktuarium. Zachęcamy by organizować się w grupach lub indywidualnie.

2014

Luty
 • 15 – Dzień skupienia Domowych Ognisk Miłosierdzia (Niepokalanów)
 • 22 – Autokarowa pielgrzymka do Płocka w rocznicę objawień Jezusa Miłosiernego
Kwiecień
 • 24 – Rekolekcje w tym roku będą wyjątkowe. Odbędą się w ramach pielgrzymki na Kanonizację bł. Jana Pawła II do Rzymu (do 30 kwietnia 2014). Pielgrzymka jest organizowana przy pomocy Biura pielgrzymkowego Piotr-Travel w Międzyrzecu Podlaskim: Kanonizacja Ojca Św. Jana Pawła II
Maj
 • 17 – Dzień skupienia Domowych Ognisk Miłosierdzia (Osuchowa)
Czerwiec
Sierpień

 

2013

Listopad
Październik
 • 19 – Dzień skupienia Domowych Ognisk Miłosierdzia (Skarżysko Kamienna)