Prośby o modlitwę

Kochani, kto może proszę o modlitwę w intencji Pani Wandy która ma problemy zdrowotne, o światło dla lekarzy i ustalenie przyczyny problemów z chodzeniem oraz dla Pani Eli której zdrowie również się pogorszyło i siły słabną. O dar zdrowia i opiekę Nieba dla tych pokornych, oddanych Bogu Niewiast. Bóg zapłać. (2021-06-20)

Kochani, kto może proszę o modlitwę o pokój serca, pomyślny przebieg operacji dla Pani Marianny która w środę idzie do szpitala na operację serca, o światło dla lekarzy. Bóg zapłać. (2021-06-19)

Kochani, kto może proszę o modlitwę za duszę ojca Jacka oraz o potrzebne siły i opiekę Nieba dla jego bliskich i współbraci. Bóg zapłać. (2021-06-17)

Kochani, kto może proszę o modlitwę o zdrowie dla Heleny. Bóg zapłać. (2021-06-16)

Kochani, kto może proszę o modlitwę o wypełnienie Woli Bożej w życiu ks. Grzegorza o Boże prowadzenie, umocnienie i opiekę Nieba oraz o realizację na Bożą Chwałę wszystkich pięknych, Bożych spraw, podjętych zadań przez siostrę Ewę. Bóg zapłać. (2021-06-16)

Kochani, kto może proszę o modlitwę o powrót do zdrowia dzieci, które są chore na sepsę – Szymka i Piotrusia, oraz o pokój serca i siły dla ich rodziców. Bóg zapłać. (2021-06-14)

Kochani, kto może proszę o modlitwę za siostrę Faustynę z Imbramowic która bardzo cierpi zmagając się z chorobą nowotworową. By Dobry Bóg dodał Siostrze sił, umocnił i obdarzył łaską pokoju w wypełnieniu Jego Woli. Bóg zapłać. (2021-06-12)

Kochani, kto może proszę o modlitwę za panią Hanię która bardzo cierpi – zmaga się z nowotworem. Bóg zapłać. (2021-06-05)

Kochani, Bóg zapłać za Waszą modlitwę. Radosna wiadomość – pani Dorotka która miała udar jest już w domu, dziś dziękowała Dobremu Bogu przez Ręce Maryi modląc się na różańcu. Niech Pan Bóg będzie w tym wszystkim uwielbiony, a Wam błogosławi. (2021-06-04)

Kochani, kto może proszę o modlitwę za duszę Pani Stefani która wczoraj została powołana do wieczności. Bóg zapłać. (2021-06-04)

Kochani, kto może proszę otoczcie modlitwą rodziców małego Aniołka który narodził się by żyć dla Nieba. Oni pomimo tego, że wiedzieli o jego ciężkiej chorobie, nie pozbawili go życia i byli z nim do końca. Dali mu Mu życie, choć tak krótkie na ziemi, ale nieskończone w Wieczności… Teraz niech On ich wspiera z Nieba… Bóg zapłać. (2021-06-02)

Kochani, kto może proszę o dalsze modlitewne wsparcie pani Ewy, stan nadal ciężki oraz o łaskę nawrócenia i potrzebne dary dla Mariana. Bóg zapłać. (2021-05-26)

Kochani, Bóg zapłać za Waszą modlitwę, pani Dorotka po operacji. Lekarze powiedzieli, że wszystko odbyło się według planu. Dziś jej mąż z nią rozmawiał, dziękuje wszystkim za modlitwę i prosi o dalsze wsparcie. Niech Pan Bóg będzie uwielbiony, a Wam błogosławi. (2021-05-26)

Kochani, kto może proszę o modlitwę za panią Stefanię która miała kolejny udar, stan bardzo ciężki, prosimy aby dobry Bóg przyjął jej cierpienia jako wynagrodzenie za grzechy i przyjął ją do siebie. Bóg zapłać. (2021-05-26)

Kochani, kto może proszę o szturm do Nieba, pogorszył się stan zdrowia pani Dorotki, właśnie jest operowana. Bóg zapłać. (2021-05-25)

Kochani, kto może proszę o modlitwę za Martę – o światło Ducha Świętego, aby decyzja którą podejmie była zgodna z Wolą Bożą. Bóg zapłać. (2021-05-22)

Kochani, z całego serca dziękuję za Wasza modlitwę. Pani Kazimiera czuje się lepiej i nabiera sił już w swoim domu. Pani Lucynka również wraca do zdrowia i po miesięcznym pobycie w szpitalu, w dniu dzisiejszym wychodzi. Nasz kochany Jaś po kolejnych badaniach, guz nieaktywny. Niech Pan Bóg będzie w tym wszystkim uwielbiony, a Wam błogosławi. Bóg zapłać za Wasze piękne, rozmodlone serca. (2021-05-19)

Kochani, kto może proszę o modlitwę o uzdrowienie serca, Światło Ducha Świętego, przymnożenie wiary i nadziei oraz potrzebne łaski dla P.Urszuli, P.Krzysztofa, Krzysztofa, Anny i Michała. O Dar nawrócenia Magdaleny i Tomasza. Bóg zapłać. (2021-05-19)

Kochani, kto może proszę o szturm do Nieba o Dar zdrowia dla Pani Ewy, stan jest bardzo ciężki. Bóg zapłać. (2021-05-19)

Kochani, kto może proszę o szturm do Nieba o błagalną modlitwę za Dorotę. Tydzień temu operowania na tętniaka mózgu, wczoraj udar, stan krytyczny. To babcia Szymonka za którego się modliliśmy. Bóg zapłać. (2021-05-15)

Kochani, Pan Stanisław zakończył ziemską wędrówkę, kto może proszę o modlitwę o zbawienie jego duszy. Bóg zapłać. (2021-05-12)

Kochani, Pan Stanisław jest w agonii. Proszę o modlitwę o przebłaganie i wynagrodzenie za grzechy i szczęśliwą śmierć. Bóg zapłać. (2021-05-11)

Kochani, kto może proszę o modlitwę za Agnieszkę, która jest w piątym miesiącu zagrożonej ciąży bliźniaczej, o życie, dobry rozwój dla dziewczynek i światło dla lekarzy. Bóg zapłać. (2021-05-11)

Kochani, kto może proszę o modlitwę za duszę sp. Janusza. Bóg zapłać. (2021-05-11)

Kochani, z całego serca proszę o modlitwę za wujka naszej kochanej Siostry Oli – Janusza Dobosza, o światło Ducha Świętego dla lekarzy, żeby rozpoczęli właściwe leczenie. Trwa walka o życie. Bóg zapłać. (2021-05-08)

Kochani, kto może proszę o modlitwę za duszę sp. Hanny. Bóg zapłać. (2021-05-08)

Kochani, kto może z całego serca proszę o modlitwę o odrodzenie miłości, szacunku, przyjaźni w małżeństwie Agnieszki i Marcina, o zwrócenie ich serc ku największej Miłości – ku Bogu bo tylko On może przyjść im z pomocą by przetrwali burzę, która rozpętała się w ich rodzinie. Bóg zapłać. (2021-05-08)

Kochani, Bóg zapłać za Waszą modlitwę, Szymonek już w domu. Prawdopodobnie będzie potrzebna operacja kardiologiczna, ale na ten moment stabilnie. Niech Pan Bóg będzie w tym wszystkim uwielbiony, a Wam błogosławi. (2021-05-07)

Kochani, kto może proszę o modlitwę za duszę Anny oraz o potrzebne siły dla jej bliskich w tym trudnym czasie. Bóg zapłać. (2021-05-07)

Kochani, kto może proszę o modlitwę za Pana Stanisława którego stan jest poważny o łaskę nawrócenia i pojednania z Panem Bogiem. Bóg zapłać. (2021-05-02)

Spieszę również z piękną wiadomością iż Agnieszka w ubiegłym tygodniu, po wielkich cierpieniach i ogromnych trudnościach, urodziła Juliannę. Aniołek przyszedł na świat w Godzinie Miłosierdzia. Niech Pan Bóg będzie w tym wszystkim uwielbiony, a Wam błogosławi. Kto może, proszę nadal o modlitwę za tę dzielną Niewiastę i jej rodzinę. Bóg zapłać. (2021-05-02)

Kochani, z całego serca dziękuję za Waszą modlitwę. Radek stabilnie, niemniej jednak czekają go operacje. Proszę również o modlitwę za jego żonę która jest w stanie błogosławionym, o pokój serca i potrzebne siły w tym trudnym czasie. Bóg zapłać. (2021-05-02)

Kochani, kto może proszę o modlitwę za Radka który miał nieszczęśliwy wypadek przy pracy – spadł z dużej wysokości z dachu i jest w bardzo ciężkim stanie oraz o siły dla jego żony w tym trudnym czasie. Bóg zapłać. (2021-04-27)

Kochani, kto może proszę o modlitwę za duszę Macieja oraz o siły i potrzebne łaski dla rodziny w tym trudnym czasie. Bóg zapłać. (2021-04-27)

Kochani, kto może proszę o modlitwę o łaskę zdrowia dla Pani Kazimiery, Beaty, Tomasza, oraz o modlitwę za duszę śp. Krystyny. Bóg zapłać. (2021-04-27)

Kochani z całego serca Was proszę, kto może o modlitwę za Agnieszkę i Aniołka który pod jej sercem miał udar dzisiaj. Będzie miała cesarkę. Bóg zapłać. (2021-04-27)

Kochani z całego serca dziękuję za Waszą modlitwę. Dziś Kasia otrzymała wyniki, biopsja nie wykazała nic co mogłoby niepokoić. Niech Pan Bóg będzie w tym wszystkim uwielbiony, a Wam błogosławi.

,,A że sam przeszedł przez cierpienie i próby, może dopomóc, tym którzy przez próby przechodzą” List do Hebrajczyków 2:18 (2021-04-26)

Kochani, Bóg zapłać za Waszą modlitwę. Pani Lucynka stabilnie, nie mniej jednak kto może nadal proszę o modlitewne wsparcie. Z serca dziękuję. Wszelkiego dobra od Boga i ludzi życzę każdemu z Was. (2021-04-23)

Kochani, kto może proszę o modlitwę o powrót do zdrowia dla pani Lucynki. Bóg zapłać. (2021-04-21)

Kochani, kto może proszę o modlitwę za Janusza który jest bardzo chory, o siłę w walce z chorobą oraz za Aniołka który urodził się z sepsą i wadą serduszka, oraz proszę o wsparcie modlitewne ich bliskich w tym trudnym czasie. Bóg zapłać. (2021-04-21)

Kochani, kto może proszę o modlitwę za Agnieszkę i maleńkiego Aniołka który jest pod jej sercem. W przyszłym tygodniu będzie miała cesarskie cięcie, życie jej i dziecka jest bardzo zagrożone. Bóg zapłać. (2021-04-20)

Kochani, kto może proszę o modlitwę w intencji Eli i jej rodziny, o zdrowie duszy i ciała, o głębokie nawrócenie jej i męża oraz córki. Bóg zapłać. (2021-04-17)

Kochani, ksiądz Wojtek dziękuje za modlitwę, wraca do życia, jest lepiej. Niech Pan Bóg Wam błogosławi. Proszę, kto może, o dalsze modlitewne wsparcie. Bóg zapłać. (2021-04-17)

Kochani, dziękuję za Wasze piękne serca, za Wasz trud, za Wasze poświęcenie dla drugiego człowieka i modlitwę. 23.04.21 o godz. 18 będzie odprawiona Msza Święta w Waszych intencjach o potrzebne dla Was dary, opiekę Nieba, by Dobry Bóg Was umacniał, a Duch Święty prowadził. Z serca dziękuję każdemu i za każdego z Was. Niech Dobry Bóg Wam błogosławi. (2021-04-17)

Kochani, kto może proszę o modlitwę za pielęgniarkę Wiesie która w dniu dzisiejszym będzie operowana, aby zabieg przebiegł pomyślnie i żeby mogła powrócić do pracy i dalej nieść pomoc innym. Bóg zapłać. (2021-04-17)

Kochani, Bóg zapłać za Wasza modlitwę. Marian po udarze na dzień dzisiejszy stabilnie, rehabilitacja ok, mowa tak około 85% w stosunku do tego co było przed udarem. Niech Pan Bóg będzie uwielbiony, a Wam błogosławi i obdarza potrzebnymi darami. (2021-04-16)

Kochani, kto może proszę o modlitwę o szczęśliwy przebieg operacji księdza Henryka, potrzebne łaski, opiekę Nieba oraz światło dla lekarzy. Bóg zapłać. (2021-04-15)

Kochani, kto może proszę o modlitwę o dar zdrowia dla Sławka który ma glejaka, dla jego dwójki dzieci które również zmagają się z chorobą, o siły dla żony i matki w tym trudnym czasie oraz za Michała, który walczy o życie. Bóg zapłać. (2021-04-14)

Kochani, kto może proszę o modlitwę za duszę Piotra. Odszedł do Pana przed godz. 15. Bóg zapłać. (2021-04-13)

Kochani, kto może proszę o modlitwę o dar zdrowia, opiekę Nieba i potrzebne łaski dla księdza Wojtka, oby jak najszybciej opuścił szpitalny oddział i mógł w pełni sił wykonywać Swoją kapłańską posługę. Bóg zapłać. (2021-04-13)

Kochani, kto może proszę o modlitwę o potrzebne dary, pokój serca dla Janusza który zmaga się z chorobą nowotworową, o potrzebne siły dla niego i jego bliskich. Bóg zapłać. (2021-04-13)

Kochani, kto może proszę o modlitwę za duszę pana Bogdana, o dar zdrowia dla księdza Marka oraz Pawła którego stan jest krytyczny, o potrzebne siły wytrwania w trudnym czasie i opiekę Nieba dla księdza Kamila. Bóg zapłać. (2021-04-11)

Kochani, kto może proszę o modlitwę o dar zdrowia dla Eli, Olka i Kuby. Bóg zapłać. (2021-04-10)

Kochani, kto może proszę o modlitwę w intencji Piotra Irka który jest w ciężkim stanie w szpitalu oraz o Miłosierdzie Boże dla Macieja. Bóg zapłać. (2021-04-09)

Kochani, kto może proszę o modlitwę za Urszulę, która jest w ciężkim stanie w szpitalu. Bóg zapłać. (2021-04-08)

Kochani, kto może proszę o modlitwę o skruszenie i otwarcie na Boże działanie serca Tadeusza. Bóg zapłać. (2021-04-08)

Kochani, Ciocia Wala już w domu, dziękuję wszystkim za modlitwę, kto może proszę o dalsze modlitewne wsparcie i wyproszenie łagodnego przebiegu choroby oraz dobrego leczenia. Proszę również o modlitwę za duszę Księdza Krzysztofa który dziś został powołany do wieczności. Bóg zapłać. (2021-04-06)

Kochani, kto może proszę o modlitwę za pana Piotra. Wczoraj zabrany do szpitala z poważnym problemem urologicznym, jest trudny kontakt, ma Alzheimera. Niech DOBRY BÓG ma Go w opiece, a Maryja czuwa. Bóg zapłać. (2021-04-03)

Kochani, Bóg zapłać za Waszą modlitwę. Ksiądz Rafał i ksiądz Krzysztof czują się lepiej, niemniej jednak nadal kto może, proszę by pamiętał o Nich w modlitwie. Bóg zapłać. (2021-04-01)

Kochani, kto może zachęcam od Wielkiego Piątku 2 kwietnia do odmawiania Nowenny do Miłosierdzia Bożego. Bóg zapłać. (2021-03-31)

Kochani, z serca dziękuję za Wasza modlitwę. Ciocia Wala już na sali ogólnej. Cieszy się życiem, cieszy się słońcem! Niech Pan Bóg będzie uwielbiony, a Wam błogosławi. (2021-03-31)

Kochani, kto może proszę o modlitwę za Ewę, która jest w trudnej sytuacji życiowej, o potrzebne siły. Obecnie jest słaba psychicznie. Niech dobry Bóg jej błogosławi i wyprowadzi z tej trudnej sytuacji dobro. Bóg zapłać. (2021-03-30)

Kochani, z całego serca proszę, kto może, o szturm Nieba o dar zdrowia dla dok. Krzysztofa, jego stan jest bardzo ciężki. O potrzebne siły dla jego bliskich, w tym trudnym czasie (4 małych dzieci). Bóg zapłać. (2021-03-29)

Kochani, kto może proszę o modlitwę o dar zdrowia dla Macieja. Stan krytyczny. Bóg zapłać. (2021-03-29)

Kochani, nasza pielgrzymkowa ciocia Wala ma na jutro planowaną operację na godzinę 7. Prosi Was o modlitwę więc jeśli możecie westchnijcie proszę. Bóg zapłać. (2021-03-28)

Kochani, kto może gorąco proszę o modlitwę w intencji śp. Grażyny, która wczoraj zginęła w pożarze, aby dobry Bóg okazał jej Swoje miłosierdzie. Bóg zapłać. (2021-03-27)

Kochani, kto może proszę o modlitwę o dar zdrowia, opiekę Nieba i potrzebne łaski dla Księdza Rafała. Kapłana który prowadził i opiekował się nami duchowo podczas wielu pielgrzymek do Medjugorie. Bóg zapłać. (2021-03-27)

Kochani, kto może proszę o modlitwę o dar zdrowia i potrzebne łaski dla księdza Krzysztofa. Bóg zapłać. (2021-03-27)

Kochani, z całego serca dziękuję za Waszą modlitwę za Jurka, stan się poprawił, odzyskał przytomność. Danusia również w domu, ale nadal kto może proszę o dalszą modlitwę za Nich i ich bliskich. Bóg zapłać. (2021-03-26)

Kochani, kto może proszę o modlitwę o powrót do zdrowia i pełni sił dla Wiesi. Bóg zapłać. (2021-03-26)

Kochani, kto może proszę o modlitwę za Danutę, która trafiła do szpitala z poważnym bólem brzucha. Opiekuje się ona chorym na Alzheimera mężem i niepełnosprawnym synem. Bóg zapłać. (2021-03-25)

Kochani, kto może proszę o modlitwę za duszę Jagody, którą dobry Bóg powołał do wieczności, za jej rodzinę, o potrzebne siły i dary dla nich (osierociła 4 dzieci). Bóg zapłać. (2021-03-24)

Kochani, kto może proszę o modlitwę za 4 miesięcznego Henia o dar zdrowia, Światło dla lekarzy. Dziś miał wyznaczony termin operacji, niestety już po raz drugi zostaje odwołana. Bóg zapłać. (2021-03-24)

Kochani, kto może proszę o modlitwę za Jurka który po operacji jest w bardzo ciężkim stanie oraz za Elę o dar zdrowia, pokój serca i potrzebne dla niej dary. Bóg zapłać. (2021-03-23)

Kochani, kto może proszę o szturm do Nieba za Zbigniewa – rak szyi. Olbrzymi guz, bardzo złe wyniki. Bóg zapłać. (2021-03-23)

Kochani, kto może proszę o modlitwę o pokój serca, łaskę uzdrowienia duszy i ciała, jeśli taka wola Boża, dla Ks.Tadeusza, który miał udar. Bóg zapłać. (2021-03-22)

Kochani, kto może proszę o modlitwę o potrzebne dary dla Agaty, siły do dźwigania krzyża dnia codziennego, aby Boża radość i pokój wypełniały jej serce. Bóg zapłać. (2021-03-18)

Kochani, kto może proszę o modlitwę o opiekę Nieba dla s. Ewy, o łaskę nawrócenia jej bliskich, godne odejście do Domu Ojca Pani Zosi, dary Ducha Świętego dla s. Oli i s. Ani. Bóg zapłać. (2021-03-18)

Kochani, kto może bardzo proszę o modlitwę za duszę p. Tomasza, którego Pan Bóg powołał do wieczności. Bóg zapłać. (2021-03-09)

Kochani, kto może proszę o modlitwę w intencji Moniki, o szczęśliwy przebieg operacji i powrót do zdrowia. Bóg zapłać. (2021-03-09)

Kochani, kto może proszę o modlitwę dziękczynienia i uwielbienia Boga za Dar Sakramentu Pojednania Pana Rysia, do którego przystąpił w ostatnim czasie po wielu latach. Bóg zapłać. (2021-03-07)

Kochani, kto może proszę o Wasze modlitewne wsparcie naszej kochanej pielgrzymkowej Cioci Wali, o opiekę Nieba, pokój serca i potrzebne dla niej łaski. Przed nią operacja usunięcia guza na jajniku. Bóg zapłać. (2021-03-06)

Kochani, kto może proszę o modlitwę o Sakrament małżeństwa dla Aleksandry i jej partnera, by dziecko którego są rodzicami wzrastało w miłości, w pięknej katolickiej, wypełnionej Bożą Miłością rodzinie. Bóg zapłać. (2021-03-05)

Kochani, kto może proszę o modlitwę o dar zdrowia i potrzebne łaski dla Oli będącej w 10-tym tygodniu ciąży. Bóg zapłać. (2021-03-04)

Kochani, kto może proszę o modlitwę za małżeństwo Andrzeja i Pauliny. Bóg zapłać. (2021-03-03)

Kochani, kto może proszę o modlitwę za duszę sp. Zbigniewa który dziś w godzinie Miłosierdzia został powołany do Wieczności oraz za duszę sp. Stanisława który o godzinie 17 zasłabł w kościele w Myszyńcu podczas Mszy Świętej i po godzinnej reanimacji odszedł do domu Pana. Bóg zapłać. (2021-02-28)

Kochani, kto może proszę o modlitwę za Grzegorza o dar zdrowia i potrzebne łaski dla niego i jego rodziny. Bóg zapłać. (2021-02-26)

Kochani, kto może proszę o modlitwę za Mariana, miał udar tej nocy. Bóg zapłać. (2021-02-26)

Kochani, kto może proszę o modlitwę, nasza kochana pielgrzymkowa Ciocia Wala jest w szpitalu. Woda w brzuchu. Będą ściągać i szukać przyczyny. Bóg zapłać. (2021-02-26)

Kochani, kto może Proszę o modlitwę o cudowne uzdrowienie lub dobrą śmierć, zgodnie z wolą Bożą, za Zbigniewa. Bóg zapłać. (2021-02-24)

Kochani, kto może proszę o modlitwę za duszę Pani Ani oraz dar zdrowia dla Łukasza. Bóg zapłać. (2021-02-24)

Kochani, kto może proszę o modlitwę o dar zdrowia dla Jasia i potrzebne siły dla jego mamy Izabeli oraz o zdrowie i opiekę Nieba dla Kasi, która jutro ma biopsję węzłów chłonnych. Bóg zapłać. (2021-02-24)

Kochani, kto może proszę o modlitwę za Sylwię która będzie miała zabieg usunięcia torbieli na jajnikach. O pomyślny jej przebieg, o światło dla lekarzy. Bóg zapłać. (2021-02-22)

Kochani, z całego serca proszę o modlitwę za Monikę, chorą na raka piersi. Ma trójkę małych dzieci, najmłodszy 2,5 roczku oraz za Kapłana który jest w trudnej sytuacji, o wytrwanie i potrzebne dla niego siły, by Bóg wyprowadził z tej sytuacji dobro. Bóg zapłać. (2021-02-20)

Kochani, kto może proszę o modlitwę w intencji Diany o potrzebne łaski, a szczególnie o łaskę przebaczenia z serca i o błogosławieństwo w pisaniu pracy magisterskiej. Bóg zapłać. (2021-02-17)

Kochani, kto może proszę o modlitwę za duszę Pana Bogusia który dziś został powołany do Wieczności oraz o siły potrzebne dla Jego bliskich w tym trudnym czasie. Bóg zapłać. (2021-02-17)

Kochani, kto może z całego serca Was proszę o modlitwę za duszę Wojtka który wczoraj zabił się na stoku. Zostawił 10 miesięczną córeczkę Zuzię. Jego żona Ania jest w rozpaczy. Chce umrzeć. Proszę o Wasze modlitewne wsparcie. Bóg zapłać. (2021-02-16)

Kochani, kto może proszę o modlitwę za duszę Michała, by Dobry Bóg ulitował się i okazał Miłosierdzie względem niego. Bóg zapłać. (2021-02-15)

Kochani, kto może proszę o modlitwę o przemianę serca 23 letniej kobiety, która chce dokonać aborcji swojego dziecka. Niech Dobry Bóg uratuje te dwa życia: małego Aniołka i owej kobiety. Bóg zapłać. (2021-02-14)

Kochani, kto może proszę o modlitwę za dusze Pana Jana oraz o siły i potrzebne łaski dla Jego rodziny w tym trudnym czasie. Bóg zapłać. (2021-02-10)

Kochani, kto może proszę o modlitwę o dar łaski wiary, ulgę w cierpieniu, a jeśli wola Boża, o cudowne uzdrowienie dla Zbigniewa. Bóg zapłać. (2021-02-09)

Kochani, kto może proszę o modlitwę za konającego Pana Teofila, który jest z dala od Boga. Bóg zapłać. (2021-02-09)

Kochani, kto może proszę o modlitwę za Marcina, który ma guza w głowie, bardzo cierpi. Bóg zapłać. (2021-02-08)

Kochani, kto może proszę o potrzebne łaski, interwencję Bożą w wyprostowaniu trudnych spraw w życiu Piotra. Bóg zapłać. (2021-02-05)

Kochani, kto może proszę o modlitwę w intencji Kingi która jutro będzie miała operację. O Światło dla lekarzy, dar zdrowia i potrzebne łaski dla Kingi. Bóg zapłać. (2021-02-04)

Kochani, Witek odszedł dziś rano. Kto może proszę o modlitwę za jego duszę, niech Pan Bóg przyjmie go do Siebie. Otoczmy również modlitwą jego bliskich w tym trudnym czasie. Bóg zapłać. (2021-02-04)

Kochani, kto może proszę o modlitwę za duszę śp. Ks. Stanisława. Bóg zapłać. (2021-02-03)

Kochani, przekazuję prośbę o modlitwę od naszego Przyjaciela Witka. Prosi On o dobrą śmierć. Mówi, że bardzo ciężko Mu się odchodzi. Bardzo cierpi. Bóg zapłać. (2021-02-02)

Kochani, kto może proszę o modlitwę za naszą pielgrzymkową kochaną ,,ciocię” Walentynę. Prawdopodobnie nerki. Nie przyjmuje leków i jedzenia. Bóg zapłać. (2021-01-29)

Kochani, kto może proszę o modlitwę za Księdza Wiesława, aby Matka Boża zamknęła Go w Swoim Niepokalanym Sercu i ochroniła jego Kapłaństwo. Bóg zapłać. (2021-01-28)

Kochani, kto może proszę o modlitwę o światło dla lekarzy, pomyślny przebieg operacji, dar zdrowia i opiekę Nieba dla Doroty. Bóg zapłać. (2021-01-27)

Kochani, kto może proszę o modlitwę o światło dla lekarzy, pomyślny przebieg operacji oraz siły i potrzebne Łaski dla Pani Steni. Bóg zapłać. (2021-01-27)

Kochani, proszę rozważcie w sercu czy możecie podjąć się modlitwy na czas postu od 17 lutego do 3 kwietnia Koronką do Bożego Miłosierdzia za Kapłanów, nasze Rodziny, wszystkie polskie rodziny, za dzieci, młodzież, by Duch Święty obudził nasze sumienia. O liczne nawrócenia nasze i naszych Rodaków, za naszą Ojczyznę Polskę by obrała i szła drogą Bożych Przykazań. Bóg zapłać. (2021-01-27)

Kochani, kto może proszę otoczcie modlitwą Witka i Jolę oraz tragicznie zmarłego 31 letniego Wojtka. O pokój Jego Duszy. Siły dla Rodziny. Osierocił 10 miesięczną Córeczkę. Bóg zapłać. (2021-01-26)