List styczniowy

Doświadczamy w naszym życiu przyspieszenia czasu. Niestety w tym złym znaczeniu. Widzimy na całym świecie, że pod pozorem walki z pandemią stosuje się na ludziach propagandę i terror.  Środki zaradcze przeciwko wirusowi powodują, że tysiące ludzi ma utrudniony dostęp do lekarza, wiele osób traci miejsca pracy, a miliony ludzi boryka się z depresją i myślami samobójczymi.  Nie ma co się oszukiwać, zastosowany jest wobec tych ludzi najuboższych holokaust. Ludzie nie mogą postępować zgodnie z sumieniem, zmuszani są do noszenia masek mimo, że specjaliści mówią że to nic nie daje. Państwowe i kościelne ograniczenia dostępu do sakramentów wzmacniają jeszcze sytuację swego rodzaju nienormalności.

Natomiast  najbogatsze firmy na tej całej sytuacji się bogacą. Jest to po prostu robienie interesów na czyimś nieszczęściu. Po bumie spowodowanym sprzedażą urządzeń elektronicznych, największe pieniądze dziś zarabia się na lekach. I w tej perspektywie warto odczytać sens szczepień. Jak wiemy szczepienia pogłębiają problem bezpłodności. Warto przypomnieć sobie sytuację z Etiopii, gdzie WHO chciało wysterylizować kobiety pod pozorem leku na tężca poporodowego. Wiemy z wielu źródeł, że szczepionki na obecnego wirusa tworzone były na bazie komórek z dzieci abortowanych.  Jest to w duchowym znaczeniu zastrzyk śmierci. Piąte przykazanie Boże zabrania zabijania. Jak wiemy z zasady etycznej żaden cel nie uświęca środków. Jako ksiądz, który egzorcyzmuje wodę, sól i olej, wiem. W rytuale tego obrzędu najpierw oczyszczam materię z działania złego ducha, potem proszę o błogosławieństwo. Warto pomyśleć jakie pierwiastki duchowe zawiera ta szczepionka i jakie będą jej duchowe skutki. Jak wiemy duch zły ma wpływ na osoby, zwierzęta, materię.

Jeśli rządy światowe tak się troszczą o ludzi to  dlaczego jeszcze nie wynaleziono leku na nowotwory. Dlaczego ludzie z sanepidu zamiast iść do supermarketów badać jakość żywności, lecą do kościoła sprawdzać ilość wiernych. To wszystko pokazuje monstrualne zakłamanie w jakim przyszło nam żyć.

Zachęcam, aby w tym roku, a szczególnie od samego jego początku schronić się w łonie Maryi. Przez dziewięć miesięcy starajmy się o szczególną bliskość z Matką Bożą. Ona nas ocali, wyprosi szczególne łaski. Jakże dziś też aktualne jest uciekanie się do Bożego Miłosierdzia, by zachować nadzieję i przeciwstawić się przygnębieniu. Jak aktualne jest czynienie miłosierdzia, żeby przeciwstawić się wrogości do drugiego człowieka, jak bardzo ważne jest odrzucanie kłamstw, by uchronić się przed przemianą w trybik machiny totalitarnego systemu rządu światowego. Dziś już powstają getta w Europie dla wierzących w Chrystusa, dla ludzi myślących trzeźwo i logicznie. Oczyszczenie świata trwa, zbliżamy się do siłowych rozwiązań, które mocniej będą ograniczać ludzi. Policja ma obecnie władzę nie tylko wykonawczą ale i sądowniczą. Prawo, konstytucja są pustymi paragrafami do których w imię bezpieczeństwa i zdrowia publicznego rządzący się nie stosują.

Musimy żyć normalnie, modlić się, pracować, chodzić do kościoła. Jak można było doprowadzić do sytuacji, że państwo płaci za to, że ludzie siedzą w domach.  Odebrano im możliwość zarabiania na godne życie. Obecna władza nie poda się do dymisji, gdyż muszą wykonać dyrektywy agendy 2030, przyspieszyć nowy porządek świata.  Plan depopulacji musi się wypełnić, przerwać go może tylko modlitwa przebłagalna i odwaga ludzi. Niestety większość już uwierzyła kłamstwu, a odwieść ich od niego jest bardzo trudno. Słuchajmy Boga a nie ludzi złych, którzy nas okradają i przyspieszają naszą śmierć.