XI Pielgrzymka Rowerowa do domu św. Faustyny w Głogowcu (Zaproszenie)

XI PIELGRZYMKA ROWEROWA DO DOMU ŚW. FAUSTYNYW GŁOGOWCU

22 – 25 sierpnia 2013 / tel.: 515 106 181 i 509 159 436

Jezu, ufam Tobie

W tym roku odbędzie się już dziesiąta jubileuszowa pielgrzymka do domu rodzinnego św. Faustyny. Przez dziewięć lat wyruszała z parafii św. Józefa na Woli. W tym roku wyruszy równocześnie z par. Miłosierdzia Bożego w Grójcu.

Szlak pielgrzymki przebiega przez liczne sanktuaria Mazowsza: Matki Bożej Wspomożycielki Prymasów w Rokitnie, Matki Bożej Niepokalanej w Niepokalanowie, Matki Bożej Jazłowieckiej w Szymanowie, Sankt. Świętej Rodziny w Miedniewicach, Matki Bożej Fatimskiej w Mąkolicach, Tum Pod Łęczycą, a pielgrzymi z Grójca nawiedzą sanktuarium Matki Bożej Jeziórkowskiej.

Pielgrzymka jest poświęcona modlitwie w intencji rodzin. Naszym hasłem przewodnim są słowa: Miłosierdzie Boże – uzdrowieniem rodzin.

W tym roku w duchowym wymiarze szczególnie prowadzić nas będą słowa Matki Bożej z Fatimy Moje Niepokalane Serce Zwycięży.

Każdego dnia pielgrzymi uczestniczą w: Mszy św., odmawiają Różaniec święty, Koronkę do Bożego Miłosierdzia, katechezie poświęconej umocnieniu w wierze.

Ostatniego dnia pielgrzymki ok. godz. 8.00 odprawiona jest przy domu św. Faustyny Msza św. dziękczynna za dar jej życia i posłannictwa.

Wszelkie dodatkowe informacje można uzyskać pod telefonem podanym na plakacie.

Zwracam się z prośbą do Ciebie przekaż tą informację dalej. Ta pielgrzymka pomoże zawierzyć się polskim rodzinom Bożemu Miłosierdziu przetrwać w tych trudnych czasach.

Dziękuję

Niech Maryja wspomaga na każdy dzień!

Ks. Michał Dłutowski
Ks. Mariusz Bernyś

Przewodnicy pielgrzymki